Zarządzanie kryzysowe w województwie świętokrzyskim - aspekty teoretyczne i praktyczne; red. Paweł Soroka i inni

Dostępność: duża ilość
Cena: 29,40 zł 29.40
Cena w innych sklepach: 29,40 zł
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 83-8017-262-3
Pin It

Opis

Monografia stanowi zbiór artykułów dotyczących w części ogólnych zagadnień zarządzania bezpieczeństwem, ale głównie problematyki zarządzania kryzysowego w skali lokalnej. Dla czytelnika mogą być interesujące zarówno informacje i rozważania o charakterze ogólnym, jak też obserwacje praktyczne pochodzące z wykonanych przez zespół pracowników Instytutu Polityki Międzynarodowej i Bezpieczeństwa Uniwersytetu im Jana Kochanowskiego w Kielcach i spoza niego – badań dotyczących różnych aspektów funkcjonowania systemu zarządzania bezpieczeństwem w województwie i powiecie.

Końcowa część publikacji ma charakter po części materiału źródłowego, a po części opracowania instruktażowego, przydatnego do planowania i realizacji projektów badawczych dotyczących zarządzania bezpieczeństwem.

Informacje zawarte w artykułach naukowych uczestników badań uzupełniają konkretne fakty i opinie zawarte w przytoczonych In extenso zapisach wywiadów z kierownictwem poszczególnych instytucji odpowiedzialnych za zarządzanie bezpieczeństwem kryzysowym w województwie świętokrzyskim.

Informacja na temat przygotowania i realizacji projektu może być przydatna do projektowania podobnych badań w przyszłości. Publikacja może być interesująca dla różnych kategorii osób. Można w niej znaleźć zarówno informacje naukowe, wskazówki metodologiczne, jak interesujące wnioski z badań empirycznych.

Informacje o książce

Tytuł Zarządzanie kryzysowe w województwie świętokrzyskim - aspekty teoretyczne i praktyczne
Autorzy/redaktorzy red. Paweł Soroka i inni
Format, oprawa, ilość stron B5, oprawa miękka, 200 stron
ISBN 978-83-8017-262-3
Rok wydania 2019
Cena 29,40 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl